Ostatnio dodano

. Miseczka " jak sprzed lat "

49.00PLN
Newsletter

Regulamin

Korzystanie z serwisu: www.ilovenature.pl  jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Właścicielem sklepu i love nature jest :

 

Monika Iwiczuk

ul.Majdańska 7/39

04-088 Warszawa

NIP : 1132673334

REGON : 360766513

 

Adres korespondencyjny:

"i love nature"

ul.Majdańska 7/39

04-088 Warszawa

 

1.2. Osoba kupująca to osoba dokonująca zakupów bądź zamówienia na stronie www.ilovenature.pl

 

2.WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

2.1. Sklep internetowy i love nature znajduje się pod adresem www.ilovenature.pl i służy do dokonywania zakupów wyrobów wykonywanych własnoręcznie przez właściciela galerii za pośrednictwem sieci Internet.

2.2 Osoba kupująca bądź składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat.

2.3 Warunkiem realizacji zakupów i zamówień jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oraz  opłacenie złożonego zamówienia w ciągu 5 dni.

2.4 Formą płatności jest przedpłata przelewem bankowym na konto90 1240 1079 1111 0010 5899 9876 

 

2.5 Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem rozliczane są za pośrednictwem Dotpay.pl  .

2.6 Po złożeniu zamówienia osoba kupująca otrzymuje potwierdzenie dokonania zakupu drogą e-mailową.

2.7. W przypadku niedotrzymania przez osobę kupującą postanowień regulaminu , właściciel może unieważnić złożone zamówienie.

2.8.Przy każdym produkcie, zamieszczonym na stronie sklepu www.ilovenature.pl, cena wyrażona jest w złotych polskich. Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

2.9.Koszt wysyłki jest każdorazowo doliczany do zamówienia i ponosi go osoba kupująca.W przypadku wysyłki towaru za granicę obowiązują ceny dotyczące wysyłki paczki bądź listu za granicę.

2.10.Właściciel sklepu www.ilovenature.pl po stwierdzeniu wpływu na konto bankowe należności za zakupiony towar wysyła go do osoby kupującej. Wysyłki realizowane są raz w tygodniu : w poniedziałki lub wtorki.

2.11. Przesyłki wysyłane są  za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową lub firmy kurierskiej DPD (koszt 18 zł) - ceny dotyczą wysyłki na terytorium Polski.

2.12. Nie wystawiamy Faktur VAT. Rachunek wystawiamy na życzenie klienta.

 

 

3. REKLAMACJE I WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

3.1. .Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów, osoba kupująca zawierająca umowę kupna sprzedaży, ma prawo od niej odstąpić nie podając przyczyny, za pomocą oświadczenia złożonego sprzedającemu na piśmie, w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.W oświadczeniu należy podać nr rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot ceny za jaką został nabyty towar wraz z kosztami przesyłki (rózwny najtańszej dostępnej formy dostawy ). Zwrotowi nie podlega przedmiot wykonany na zamówienie indywidualne.Zwracana praca nie może nosić śladów użytkowania a zwrot następuje na koszt kupującego. Przedmiot nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

3.2. Wartość zwróconego przedmiotu zostanie przekazana osobie kupującej przelewem na konto bankowe podane przez kupującego w ciągu 5 dni roboczych od daty zwrotu produktu.

3.3.Reklamacja w przypadku uszkodzeń powstałych w czasie transportu jest rozpatrywana wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności doręczyciela.

3.4.Reklamacji nie podlegają przedmioty, których różnica w wyglądzie (kolor, nasycenie ) zależy od indywidualnych ustawień monitora osoby kupującej.

 

4. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

4.1. Zamówienia indywidualne są realizowane tylko po dokonaniu przedpłaty , w wysokości 1/2 wartości pracy, po ustaleniu wszystkich szczegółów drogą mailową lub telefoniczną.

4.2.Termin realizacji zależy od zamówienia i jest ustalany drogą mailową lub telefoniczną.

4.3.Po wykonaniu zamówienia właściciel przesyła osobie zamawiającej zdjęcie pracy do akceptacji.

 

5. PRAWA AUTORSKIE

5.1.Wszystkie prezentowane na stronie www.ilovenature.pl prace,zdjęcia oraz opisy objęte są prawem autorskim. Właściciel nie wyraża zgody na ich kopiowanie bądź powielanie bez jego pozwolenia.

 

6.  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1. Niniejszy regulamin jest integralną częścią umowy kupna sprzedaży zawartej drogą elektroniczną, pomiędzy sklepem www.ilovenature.pl a osobą kupującą.

6.2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wycofania produktów bez podania przyczyn, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu.

6,3. Właściciel zobowiązuje się do ochrony danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

6.4. Dane osobowe podane przez osobę kupującą będą wykorzystane przez właściciela wyłącznie do czynności związanych z realizacją zamówienia.

6.5. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.